Úsporné podlahové topení

Autorizovaná montážní firma


/ O nás / PROFI podlahové kúrenie

INSTALEM s.r.o. podlahové kúrenie je tu pre Vás

Spoločnosť Instalem s.r.o., so sídlom v Ladcoch, sa zaoberá veľkoobchodným predajom vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu. Základom nášho sortimentu sú vnútorné rozvody vody, kúrenia a vykurovaciej techniky. Dlhoročnými skúsenosťami sme si vyselektovali popredných dodávateľov, ktorí sú zárukou kvality výrobkov, ktoré ponúkame. Poskytujeme aj odborné poradenstvo pri nákupe, aby sme prispeli k plnej spokojnosti

Kto chce kvalitnú tepelnú pohodu domova, volí realizáciu s firmou INSTALEM - PROFI podlahové kúrenie

/ Poslanie firmy

Prečo robíme našu prácu pre Vás

Naše poslanie spočíva v precíznej práci s vysoko kvalitnými komponentami, ktoré ako celok zabezpečujú dokonalý pôžitok z príjemného sálavého tepla podlahového kúrenia vo Vašom dome.

Jednotlivé komponenty tej najvyššej kvality starostlivo skladáme v jeden celok, ktorý tvorí funkčný systém tepelnej pohody Vášho domu v jakkékoli ročné obdobie.

/ Čo od nás získate

Komplexnosť alebo len samostatnú dodávku podlahového kúrenia

Či už sa zaujímate o podlahové kúrenie, kombináciu podlahového kúrenia s radiátormi, vodoinštaláciu, kotly, tepelné čerpadlá, liatu alebo betónovú podlahu, reguláciu, nadštandardné záruky a odbornú montáž kúrenia, u nás vždy nájdete komplexné riešenie, ktoré bude spĺňať všetky Vaše požiadavky, či už sú akokoľvek náročné.

Iste Vám však poskytneme aj oveľa viac.

TAJNÝ RECEPT na kvalitu podlahového kúrenia Top heating

My podlahové kúrenie nevyrábame. My ho pripravujeme. V každej z Vašich novostavieb. Vlastnými rukami, podľa individuality Vášho domu a nášho jedinečného receptu na kvalitný a funkčný systém podlahového kúrenia.

/ Top heating - autorizovaná montáž

Zladená kvalita - integrovateľnosť do akejkoľvek skladby podlahy - dokonalá funkčnosť

Vysoko kvalitné komponenty: kompozitný potrubia, nerez rozdeľovač a integrálne podložka sú jediné tri ingrediencie, vďaka ktorým funguje Top heating podlahové kúrenie tak výnimočne.

  1. Jednotlivé miestnosti pokryjeme integrálne zrkadlovou podložkou alebo systémovou doskou na vopred vyrovnanú tepelnou izoláciu.
  2. Kompozitný potrubia nainštalujeme vo vopred určenom kladačskom plánu do jednotlivých miestností systémom inštalácie W 180.
  3. Rubínovo červené potrubia pripojíme na nerezové srdce (rozdeľovač) celého vykurovacieho systému.
  4. Napustíme a dokonale odvzdušníme celý systém a pridáme ochrannú látku zvyšujúcu účinnosť celého podlahového kúrenia.
  5. Nakoniec zaregulujeme podlahové kúrenie vďaka funkčným meradlám a odovzdáme Vám dokonale funkčný vykurovací systém.

/ Kvalitu si overíte jednoducho

Komplexnosť alebo len samostatnú dodávku podlahového kúrenia.

Nerez rozdeľovač - dodávame len plne vybavené nerez rozdeľovača s funkčnosťou, ktorá vysoko presahuje bežný štandard.

Ocenenie Výrobok roka a Technológia roka - odborníci v stavebníctve ocenili systémy Top heating-kvalite a spracovanie môžete dôverovať.

Ocenenie od kúrenárov - každoročne oceňujú desiatky kúrenárov kvalitu systému Top heating číslom jedna vo svojich inštaláciách.

Referencie - Tisíc spokojných rodín sa nemôžu mýliť vo výbere systému Top heating.

/ Individualita stavieb / Podlahové kúrenie na mieru

Naše prispôsobenie individualite Vašich rodinných domov

Podlahové kúrenie Top heating je možné integrovať do akejkoľvek novostavby vďaka tomu, že Vašu stavbu individuálne naplánujeme, dodáme kvalitné materiály, použijeme špecializovanú montáž podlahového kúrenia W 180 a postavíme kompletnú skladbu podlahy od tepelnej izolácie až po finálne teplovýmennú plochu (anhydrit / betón). A to všetko s komplexnou zárukou 15rokov na celú skladbu podlahy.